شماره جدید فصلنامه مطالعات و تحقیقات مسائل زنان : فرزانه
ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۱٩  

خوب این رو چون خودم درش مقاله دارم باید حتما معرفی میکردم! :)

شماره 19 فصلنامه فرزانه منتشر شد و امیدوارم به زودی شاهد توزیع اون در شهر کتاب ها باشیم (کارش رو خودم دارم پیگیری میکنم). اسم مقاله منم هست: روانشناسی کهن الگویی و لزوم پژوهش درباره اسطوره های شخصیتی زنان مسلمان


کلمات کلیدی:
دیدارهای حقیقی و مجازی
ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/٥  

یک مدتی که دور میشم از وبلاگ نویسی خیلی سخت دوباره تن به نوشتن میدم. زندگی هم که ماشالا افتاده روی دور تند نمیذاره ما نفس بکشیم. گاهی شتاب اتفاقات باعث میشه حتی چیزهای مهم رو نتونم بنویسم.

مثلا عزیزترین دوستم لاله از آمریکا آمد و یک ماه بود و رفت ولی من نتونستم 3 بار بیشتر ببینمش و هیچی هم از دیدارمون توی کافه کتاب لاله زار و ... نشد بنویسم. یا مثلا فیلم بوسیدن روی ماه را دیدم که خیلی خیلی دوست داشتم و مدتها بود که فیلمی تا این حد انسانی ندیده بودم و باز نشد بنویسم. این سه روز هم بازارچه خیریه بنیاد زینب بود.

این یکی رو البته فقط امروز سر زدم و کلی اتفاق خوب افتاد. دیدن دو تا از دوستان خوب دانشگاه یکی احمد شریفی و دیگری مهدیه توفیقی که یکی با زنش آمده بود و دیگری با شوهر و پسرش! فکر کنم 7-8 سالی بود که به صورت حقیقی و نه مجازی، ندیده بودمشان. انسیه شهرستانکی را هم بالاخره بعد از این همه سال دیدم. در واقع انسیه را فقط یک دیدار کوتاه در نمایشگاه مطبوعات 5 سال پیش دیده بودم. خلاصه که امروز روز دیدارهای غیر مجازی بود.

این شیوه ارتباط مجازی (اس ام اس و فیس بوک و وبلاگ و ...) باعث شد امروز دچار یکی از بزرگترین جاخوردگی های عمرم هم بشوم. وقتی که فهمیدم نرگس یکی از دوستانم که هفته ای چندیدین اس ام اس جک و... برای هم می فرستیم دیروز صاحب یک دختر شده است و من روحم هم از بارداری او خبر نداشته است!!!!


کلمات کلیدی: