پایان یک دوران و آغاز دورانی دیگر
ساعت ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/۱٦  

دوره شیرخوردن مبین تمام شد. دقیقا دو سال و  یک هفته شیر خورد و حالا به راحتی تمام شد. وقتی هر کاری در زمان درست انجام بشه سختی نداره. مبین از عشق مامان به خودش مطمئنه و من هیچ کار خاصی برای پایان شیر دادن بهش نکردم.  اما سخته برای خودم که باور کنم این دوره زیبا تمام شد. من از دوره بارداریم هم خیلی لذت بردم و دوران شیردهی رو هم واقعا دوست داشتم. یک دوران شیرین به پایان رسید و یک دوران جدید برای هر دوی ما شروع شد.

تدریس کارگاه های جدیدی رو برای شهرداری تهران شروع کردم. حس خیلی خوبی دارم و کارهایی که دارم انجام میدم انرژی بهم میده. امروز داشتم متن سخنرانی استیو جابز رو دوباره میخوندم و حس کردم چه جالب همۀ دنیای اطرافم همین پیام رو بهم میده: کاری رو که عاشقش هستی دنبال کن

من عاشق موضوعات میان رشته ای هستم. پلی میان روانشناسی زنان و هر مساله دیگه ای که با عشق و علاقه به حوزه زنان متصل می کنم.  الان سه تا کارگاه رو شروع کردم. اول آموزش اقتصاد خرد میدم با استفاده از متدی که خودم طراحی کردم و بر اساس روانشناسی زنان تدوین شده، دوم کلاس ارتقاء آگاهی با استفاده از خرد زنانه و بر اساس داستان، و کارگاه سوم آشتی با بدن باز هم بر اساس روانشناسی زنان. 

امیدوارم همه چیز خوب پیش بره


کلمات کلیدی: