اطلاعیه کارگاه مادری
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٤  

دپارتمان صلح درون به نمایندگی از مرکز صلح و محیط زیست برگزار می نماید:

کارگاه مادری

سرفصل این کارگاه سه جلسه ای تاثیر کیفیت مادرانه بر رشد و خلاقیت است. برای حضور در این کارگاه هیچ نیازی نیست که مادر باشید یا حتی قصد مادر شدن در آینده نزدیک را داشته باشید. مادر شدن بیولوژیک فقط یکی از ابعاد گسترۀ مادری است. کافی است قصد داشته باشید که خود را در این بهار دل انگیز با مادر زمین آشتی بدهید. یکی از اهداف کارگاه آماده کردن بذر های درونی برای رشد است.

رشد کردن از آسمان آغاز نمی شود. برای جوانه زدن باید مدتها به اعماق تاریک و نمور زمین پناه برد و آنگاه آهسته و آرام و با احتیاط انرژی را جمع کرد و سر از خاک بیرون آورد. باید صبر داشت تا ریشه ها  به اطراف وسعت یابد و صبر کرد تا ساقه برای نگاه داشتن شاخه ها تناور شود. اگر ساقه و ریشه ضعیف باشد از برگ و بار خبری نیست.

پس به خاک می شویم، خود را پنهان می کنیم و با مادر زمین به گفتگو می نشینیم. طلب آب و غذای روح می کنیم و در آغوش او می مانیم، بی های و هوی تا زمان جوانه زدن فرا رسد.

کارگاه مادری در ادامه  به معجزه آتش و پختن ایده ها و عقاید می پردازد. اینکه وقتی ایده جوانه زد چگونه از آن مراقبت کنیم تا پخته و آماده شود. و در پایان آسیب های نداشتن کیفیت مادری در زندگی شخصی مان را به گفتگو می گذاریم.

محل برگزاری:  این کارگاه در فضای آزاد بنیاد حضرت زینب برگزار می شود. آدرس بنیاد زینب: خیابان پاسداران ، خیابان اقدسیه، کوچه نیلوفر، پلاک 5

زمان برگزاری: جلسه اول روز سه شنبه تاریخ 29 فروردین، جلسه دوم سه شنبه 12 اردیبهشت (این بدان معناست که سه شنبه 5 اردیبهشت را کلاس نداریم!) و جلسه آخر سه شنبه 19 اردیبهشت . ساعت برگزاری کارگاه عصرها از  ساعت 17 تا ساعت 19:30دقیقه است.

شرایط ثبت نام: حداکثر تعداد شرکت کننده 10 نفر خواهد بود . هزینه کارگاه مبلغ 75 هزار تومان است که می بایست تا قبل از شروع کلاس ها به حساب خانم معصومه جرنگی نماینده مرکز صلح و محیط زیست واریز گردد. شماره های حساب خانم جرنگی عبارتند از  کارت بانک صادرات شماره 6037691706259116  و نیز شماره کارت بانک ملی 6037991402437044

دوستانی که تمایل به شرکت دارند برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به من ایمیل بزنند یا به شماره 09384986555 با ذکر مشخصات خود اس ام اس بزنند. 


کلمات کلیدی: