حقایقی زیبا از زبان دکتر کلاریسا استس

این متن کوتاه را امروز در فیس بوک دکتر استس دیدم و دلم نیامد که ترجمه اش نکنم و برایتان نگذارم. تقدیم به دوستان خوبم

 

روح های عزیز شجاع

این ها را تا به حال حداقل سه بار گفته ام و به سه شیوه مختلف در هنگام بازخوانی کتاب رهایی زن قدرتمند هم گفتم. اندکی از روح کلام را دوباره اینجا می نویسم شاید که شما نشنیده باشید هنوز... من اینها را می گویم و تکرار می کنم و... صبر می کنم، منتظر می مانم اما امیدوارم که من و تو و ما هر روز در این مسیر رشد کنیم:

دعاهای ساده برای به خاطر سپاری راه مادری

ما به شفاگر تبدیل نخواهیم شد. ما شفاگر به دنیا می آئیم، ما شفاگر هستیم، بعضی از ما هنوز در تلاش برای رسیدن به واقعیت وجودی مان هستیم.

ما تبدیل به قصه گو نخواهیم شد، ما به عنوان حاملین قصه هایی پا به دنیا می گذاریم که خودمان و اجدادمان آنها را زیست کرده اند. ما قصه گو هستیم اما بعضی از ما هنوز در چالش رسیدن به واقعیت وجودی مان هستیم.

ما تبدیل به نویسنده، رقصنده، موسیقیدان، کمک کننده و صلح طلب نخواهیم شد. ما اینگونه به دنیا می آئیم اما بعضی از ما در تلاش برای رسیدن این واقعیت های درونی خود هستیم.

ما به همین معنا یاد نمی گیریم که عاشق باشیم، ما با عشق متولد می شویم. ما عشق هستیم. اما بعضی از ما هنوز در تلاشیم تا به آنچه واقعا هستیم دست پیدا کنیم.

تقدیم با عشق

دکتر استس

/ 6 نظر / 45 بازدید
شادی

و سلام و من به تو دوست عزیز چشمم نیاز به دیدنت نداره در آینه ی نوشته هات تو را می بینم نوشته هایی که شور عشق و زندگی و انسان دوستی از اون می باره & هدف خدای عاشقه و انسان والا از هر راه میتونه به اون برسه ! چند شاخه گل مجازی را از یه دوست نادیده ی غیر مجاز بعنوان تبریک نوروز بپذیر به امید روزهای نو و سال های بهتر ! از

مهدیه

خیلی زیبا بود فوق العاده بود چه قلم شیوایی

ندا شریف زاده

با سلام و درود و فراوان خیلی خیلی از ترجمه شما و متن خانم دکتر استس لذت بردم. خیلی از شما به خاطر به اشتراک گذاشتنش آنهم همزمان وقتیکه داریم از طبیعت مرگ کم کم وارد زندگی دوباره میشویم سپاسگزارم البته همچنان منتظر ترجمه کتاب "رهایی زن قدرتمند" توسط شخص شما هستیم... ارادتمند همیشـــــــــــگی شما[گل][قلب]

مریم.ع

مریم جان ممنون عالی بود عالی .....[گل]

[گریه][گریه][گریه]آخییییییییییییییی من احساساتی شدم الان[قلب][قلب] مریم جون یه امضا بده .....[گل]

مهدیه

[بازنده][گریه][گریه][گریه]آخییییییییییییییی من احساساتی شدم الان[قلب][قلب] مریم جون یه امضا بده .....[گل] اوووو اسمم رو ننوشتم که......