چند جمله از دکتر میس

ترجمه این مصاحبه واقعا لذت بخش است با اینکه به زحمت روزی یک ساعت وقت پیدا می کنم که بی دغدغه پشت لپ تاپ بنشینم و کار کنم اما حس بسیار خوبی دارد چند جمله ای را اینجا می نویسم که درباره شیوه عمل شیطان در زندگی ما است:

شیطان شما را مغرور می کند و باعث میشود فکر کنید آنچه برای دیگران (که شما آنها را افرادی معمولی میدانید) رخ میدهد برای شما اتفاق نخواهد افتاد و این باعث می شود که تصمیماتی باریسک بالا و حتی احمقانه بگیرید. مثلا تصمیم میگیرید که خانه تان را بفروشید و فکر می کنید مشکلات مالی فقط برای آن آدمهای معمولی اتفاق می افتد و نه برای شما چون شما، شما هستید! این گونه است که روی شمشیر خودتان سقوط می کنید این شیوه عمل شیطان است. کاری می کند که احساس کنی خاص هستی و قوانین جهان هستی در مورد تو کاربردی ندارد. شیطان روی غرور و خودخواهی شما حساب ویژه ای باز می کند.

/ 1 نظر / 16 بازدید
مهدیه

واقعا همینه ها مثلا مرگ رو همیشه واسه دیگران میبینیم خودمونو منبع حیات جاودان - من امروز داشتم با یکی از دوستانم (یکی از مربیان ورزشی 27 سال ازم بزرگتره) مسابقه میدادم کری خونی میکردم که پیر شدی دیگه- میگفت به جونیت و دنیا مناز این عجوزه عروس هزار داماد است!