بالاخره وقت پیدا کردم تا کمی درباره این کار جدید که خیلی هیجان زده ام کرده بنویسم. کاری که البته شدیدا در جهت بقیه کارهایم قرار گرفته و کلا زندگی مرا حول محور مسائل زنان برنامه ریزی می کند.

از هفته پیش مدیر لاین روانشناسی و مطالعات زنان نشر و پژوهش شیرازه شدم و قرار شد این کار را به صورت یک پروژه مدیریت کسب و کار (از ایده تا محصول نهایی) جلو بروم. یعنی حالا فقط قرار نیست از خودم کار چاپ کنم بلکه می توانم کتاب هایی که خیلی دوست دارم و ایده های خلاقانه را در مسیر تبدیل به محصول قرار بدهم.

خانم زیبا جلالی نائینی زن بسیار دوست داشتنی و شریفی است که خیلی هم دقیق و سخت گیر است و به شدت با هم تفاهم داریم! از کار با ایشان این همه هیجان زده شدم. حالا در کنار کارهای دپارتمان صلح درون که از پائیز سه روز در هفته کلاس برگزار می کنیم و مدیریت آن هم با خودم است، باید کارهای زیاد دیگری هم انجام بدهم و معنای دقیق کمبود وقت برای خاراندن سر را دارم کاملا تجربه می کنم!

/ 4 نظر / 23 بازدید
پینه دوز

سلام صبح بخیر هیجان های شما مستدام .... سرت پر خارش [گل][لبخند]

به سلامتی مریم جونم... انشاالله که آنچه درمسیرت قرار گرفته خیر و برکت برایت داشته باشد ... قدرش را بدون ..خیلی وقتها یک آدم بیرونی خیلی به متمرکز و منسجم و هدفمندشدن کمک می کندو چقدر می تونه مسیرهای تازه نشونمون بده...از این آدما زیاد تو راهم بوده اند... و دستاوردهای زیادی برایم داشته اند...عاشق این همزمانیهای اتفاقی هستم...ومنتظر یه جدیدش!!!..انشاالله

زهرا

اسمم تایپ نشده بودا!!!

مهدیه

ااا این همون پروژه است که من سوتی دادم گفتم پرژه شیراز [نیشخند][زبان]